ЧЕРНІГІВ, КНЯЖЕ МІСТО УКРАЇНИ
ПРО САЙТ
ДОМІВКА ДЕЩО ПРО МІСТО ІСТОРІЯ ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ЗВІР МУЗИКА ПАМ'ЯТКИ ПРО САЙТ НА ПАРКАНІ


Велика інформаційна революція, що почалася в кінці минулого століття, відкрила нову еру в історії людства. Поява і стрімкий розвиток павутини Інтернет, що розкинулася по всьому світу, сприяє стиранню вікових кордонів на осі традиційного протистояння між Сходом і Заходом, між Північчю та Півднем.

У Європі кінець ХХ століття позначився утворенням низки незалежних держав у центрі, на сході і на півночі цієї частини світу, однією з яких стала Україна.

Згадані фактори стали головними першопричинами появи цього веб-сайту, який знайомить відвідувачів з одним з найцікавіших міст східноєвропейської цивілізації. Основні тематичні напрямки віртуального журналу "Чернігів. Княже місто України" - історія, культура, гуманітарні науки. Його мета - сприяти взаєморозумінню між народами, їх взаємному духовному збагаченню. Сподіваюся, що сайт викличе інтерес і -- української діаспори, що мешкає за кордоном, а також і у самих чернігівців.

 

НАШІ ДРУЗІ

 

      ПУТІВНИК ДЛЯ АВТОТУРИСТІВ ПО РОСІЇ       ВІДВІДАЙТЕ ГОЛЛАНДІЮ І РЕШТУ СВІТУ!

 

 

Сайт присвячено автомобільним подорожам містами Центральної Росії. Містить опис пройдених маршрутів, готелів, кафе і всього того, що корисно знати мандрівникові у дорозі.
Немає грошей? Немає часу? Лякають перельоти? Подорожуйте світом зі мною. 19 турів цього сайту дозволять вам подорожувати світом не вставаючи з крісла. У вашому розпорядженні всі країни, куди хотілось би поїхати.

 

 


Цей сайт з'явився в результаті приватної ініціативи. Лейтмотивом його дизайну стали зображення семарглів і гепардів, що зустрічаються на різьблених каменях середньовічних будівель Чернігова. Ці тварини були намальовані моєю дочкою Оленою. Просторова організація сторінок --виконана Олександром Любенком. Технічну допомогу було надано Олександром Шведом. Розміщення візуальної і текстової інформації у "світовій павутині" було здійснено Світланою Кокоріною. Фотографії люб'язно надані фотохудожниками Віктором Кошмалом і Валерієм Інютіним. У роботі над текстами мені допомагали Любов Потапенко, Біл Фордайс і Людмила Студьонова.

Цілком природно, що перша версія веб-сайту вийшла далекою від досконалості, однак прагнення автора заповнити відповідну інформаційну нішу домінувало над його побоюваннями піддатися гострій критиці. Особливо спокусливою була ідея вперше зібрати на одному носії різноманітну інформацію про місто, яка не була б будь-яким чином тенденційною або підданою цензурі.

Найближчим часом на веб-сайті з'являться нові розділи:
- легенди,
- музеї,
- образотворче мистецтво,
- декоративно-вжиткове мистецтво.

Думаю, що особливий інтерес моїх відвідувачів викличе розділ "Чернігівській календар", в якому будуть анонсуватися всі найважливіші події, що відбуватимуться в Чернігові. Сподіваюся, що не менший інтерес викличе і розділ "Поради мандрівникові", призначений тим, хто збирається відвідати Княже місто. Якщо ж ви плануєте здійснити поїздку вже у найближчий час, то можете розраховувати на мою допомогу, зв'язавшися завчано за електронною адресою esta950@gmail.com.


Сергій

 

НА ЗАБОРЕ
© Сергій та Олена Колесник, Олександр Любенко, Свiтлана Кокорiна
2001